+420 725 969 561 (po - pá: 8:00 - 16:00)

Sledujte nás na FB

PRODUKTY
PRODUKTY

Zvířecí náhrobek 55 x 45 x 5 cm bez obrázku

Další obrázky
Další obrázky
Hmotnost: 36 kg
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 2 975 Kč
Cena s DPH: 3 600 Kč

Množství: ks

Popis produktu

Náhrobky pro zvířata – psy, kočky, ptáky atd. vyrábíme ze dvou tmavých typů žuly, a to buď z ultrajemnozrnné žuly Supreme Black, nebo z žuly Impala se znatelnější kresbou zrna. Náhrobek má rozměr 55 x 45 cm o síle kamene 5 cm, ze tří stran jsou hrany náhrobku hladké a leštěné. Ve čtvrté, spodní straně jsou vyvrtány dva otvory pro kovové trny (čepy), které slouží k upevnění pomníku do kamenného nebo betonového podstavce. Ocelové trny jsou součástí dodávky náhrobku pro zvířata. Na požadavek v poznámce můžeme ve stejné ceně místo otvorů pro čepy spodní hranu pomníku také vyleštit, například pokud budete chtít náhrobek položit na zem.

Tento typ náhrobku pro zvířata má přední desku náhrobku leštěnou jako všechny ostatní druhy zvířecí pomníčky a na této leštěné ploše je libovolný nápis. Text nápisu nám napište do poznámky k objednávce .Grafické rozložení písma po pomníku vám zašleme ke schválení před samotnou výrobou pomníku.

Zvířecí náhrobek - písmo

Nápis na zvířecím náhrobku vypískujeme a dále pro vás buď zvýrazníme bílou či stříbrnou barvou, nebo vyzlatíme pravým zlatem. Typy písem, která pro zvířecí pomníčky standardně používáme, si můžete vybrat dle obrázků níže v tomto produktu. Text, který si přejete zhotovit na náhrobek, napište do poznámky v objednávce a připište kód písma, které jste si vybrali. V případě, že neuvedete vybraný typ písma, automaticky použijeme písmo zp1. Typy písma, které nemáme v základním vzorníku, jsou možné po individuální dohodě. Do počtu znaků pro objednávku se nepočítají tečky a čárky za písmeny nebo číslicemi, ostatní interpunkční znaménka se jako znaky počítají.

Zvířecí náhrobek - platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zboží na zakázku, vybíráme před započetím práce zálohu ve výši 50 % z ceny. Teprve po jejím uhrazení začneme s prací na náhrobku. Zbývajících 50 % z ceny zaplatíte na dobírku při převzetí zakázky.

Grafický návrh náhrobku pro zvířata

V ceně náhrobku je zhotovení jednoho grafického návrhu. Tento návrh vám zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce, a to do 10 pracovních dnů ode dne, kdy bude na náš účet připsána vaše zálohová platba a současně kdy budou vámi dodány potřebné podklady kvalitou použitelné pro výrobu gravírované fotografie, pakliže je tato součástí objednávky. Po odsouhlasení návrhu náhrobek vyrobíme a odešleme na vámi uvedenou adresu. Doba výroby zvířecího náhrobku je 10 pracovních dnů od odsouhlasení návrhu.

Kontakty

Mgr. Zdeněk Dvořák - zpracování kamene s.r.o.

Myslibořská 460
588 56 Telč

 +420 725 969 561

 dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

 sledujte nás na FB

Kde nás najdete