Kategorie

Grilovací, pečící kameny

Kamenné truhlíky

Chladící kostky a puky

Doplňky do kuchyně

Hřbitovní doplňky

Zvířecí náhrobky a pomníčky

Kamenné stoly, konferenční stolky

Barevné kamenné drti

Štípaná žula

Dárkové předměty z přírodního kamene

Výprodej

Kontaktujte nás:

Mgr. Zdeněk Dvořák
Myslibořská 460
588 56 Telč

+420 567 223 840
+420 725 969 561

dvorak@kamenictvi
-dvorak.cz

U objednávek potvrzených do 25.10.2018 garantujeme dodání do dušiček, t.j. 2.11.

Zvířecí náhrobek 25 x 50 x 5 cm bez obrázku, oštípaný

Hmotnost 18 kg
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 2 405 Kč
Cena s DPH: 2 910 Kč
Množství

Popis produktu

Náhrobky pro zvířata – psy, kočky, ptáky atd. vyrábíme ze dvou tmavých typů žuly, a to buď z ultrajemnozrnné žuly Supreme Black, nebo z žuly Impala se znatelnější kresbou zrna. Náhrobek má rozměr 25 x 50 cm o síle kamene 5 cm, ze tří stran jsou hrany náhrobku oštípané aby kámen vypadal přirozeně, přírodně. Ve čtvrté, spodní straně jsou vyvrtány dva otvory pro kovové trny (čepy), které slouží k upevnění pomníku do kamenného nebo betonového podstavce. Ocelové trny jsou součástí dodávky náhrobku pro zvířata. Na požadavek v poznámce můžeme ve stejné ceně místo otvorů pro čepy spodní hranu pomníku také vyleštit, například pokud budete chtít náhrobek položit na zem. Přední nápisová strana pomníku je vybroušená a vyleštěná

Tento typ náhrobku pro zvířata má přední desku náhrobku leštěnou jako všechny ostatní druhy zvířecí pomníčky a na této leštěné ploše je libovolný nápis. Text nápisu nám napište do poznámky k objednávce . Grafické rozložení písma po pomníku vám zašleme ke schválení před samotnou výrobou pomníku.

Zvířecí náhrobek - písmo

Nápis na zvířecím náhrobku vypískujeme a dále pro vás buď zvýrazníme bílou či stříbrnou barvou, nebo vyzlatíme pravým zlatem. Typy písem, která pro zvířecí pomníčky standardně používáme, si můžete vybrat dle obrázků níže v tomto produktu. Text, který si přejete zhotovit na náhrobek, napište do poznámky v objednávce a připište kód písma, které jste si vybrali. V případě, že neuvedete vybraný typ písma, automaticky použijeme písmo zp1. Typy písma, které nemáme v základním vzorníku, jsou možné po individuální dohodě. Do počtu znaků pro objednávku se nepočítají tečky a čárky za písmeny nebo číslicemi, ostatní interpunkční znaménka se jako znaky počítají.

Zvířecí náhrobek - platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zboží na zakázku, vybíráme před započetím práce zálohu ve výši 50 % z ceny. Teprve po jejím uhrazení začneme s prací na náhrobku. Zbývajících 50 % z ceny zaplatíte na dobírku při převzetí zakázky.

Grafický návrh náhrobku pro zvířata

V ceně náhrobku je zhotovení jednoho grafického návrhu. Tento návrh vám zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce, a to do 10 pracovních dnů ode dne, kdy bude na náš účet připsána vaše zálohová platba a současně kdy budou vámi dodány potřebné podklady kvalitou použitelné pro výrobu gravírované fotografie, pakliže je tato součástí objednávky. Po odsouhlasení návrhu náhrobek vyrobíme a odešleme na vámi uvedenou adresu. Doba výroby zvířecího náhrobku je 10 pracovních dnů od odsouhlasení návrhu.

Další obrázky


žula Supreme Black


žula Impala


Typy písma pro zvířecí náhrobky


PROČ U NÁS NAKUPOVAT?

  • Máme dlouholetou  praxi s opracováním kamene
  • Ručíme za kvalitu  výrobků
  • Pravidelně rozšiřujeme sortiment nabízeného zboží na e-shopu
  • Zboží si můžete vyzvednut  přímo v kamenictví  v Telči
  • Zboží, se kterým nejste spokojeni, vám  vyměníme
  • Nabízíme  výrobu atypických  výrobků na zakázku


NEJČASTĚJI VYHLEDÁVÁTE

pečící, grilovací kámen

rámečky a stojánky k pečícím kamenům

chladící kostky whisty stones

kamenné kuchyňské doplňky

dárkové předměty z kamene

podložky pod horký hrnec

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Kolik je 2+3?

Váš dotaz: