PRODUKTY
PRODUKTY

Zvířecí náhrobek 25 x 50 x 3 cm s obrázkem

Další obrázky
Další obrázky
Hmotnost: 11 kg
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 4 711 Kč
Cena s DPH: 5 700 Kč

Množství: ks

Popis produktu

Náhrobky pro zvířata – psy, kočky, ptáky atd. vyrábíme ze dvou tmavých typů žuly, a to buď z ultrajemnozrnné žuly Supreme Black nebo z žuly Impala se znatelnější kresbou zrna. Náhrobek má rozměr 25 x 50 cm o síle kamene 3 cm, ze tří stran jsou hrany náhrobku hladké a leštěné. Ve čtvrté, spodní straně jsou vyvrtány dva otvory pro kovové trny (čepy), které slouží k upevnění pomníku do kamenného nebo betonového podstavce. Ocelové trny jsou součástí dodávky náhrobku pro zvířata. Na požadavek v poznámce můžeme ve stejné ceně místo otvorů pro čepy spodní hranu pomníku také vyleštit, například pokud budete chtít náhrobek položit na zem.

Tento typ náhrobku pro zvířata má v horní části gravírovaný obrázek dle předlohy dodané zákazníkem. Tato předloha může být kresba nebo fotografie v co nejlepší kvalitě, tj. dostatečně velká a dobře zaostřená, v případě fotografie digitální nejlépe přímo originál výstupu fotografie z fotoaparátu, bez jakýchkoli dalších úprav, zmenšování, ořezů a podobně. Ořez a retuše pozadí jsou v ceně výrobku. Velikost výsledného gravírovaného obrázku na náhrobku je 17 x 25 cm. Fotografii nám zašlete na email dvorak@kamenictvi-dvorak.cz.

Písmo:

Nápis na zvířecím náhrobku vypískujeme a dále pro vás buď zvýrazníme bílou či stříbrnou barvou nebo vyzlatíme pravým zlatem. Typy písem, která pro zvířecí pomníčky standardně používáme, si můžete vybrat dle obrázků výše v tomto produktu. Text, který si přejete zhotovit na náhrobek napište do poznámky v objednávce a připište typ písma, které jste si vybrali. V případě, že neuvedete vybraný typ písma, automaticky použijeme písmo zp1. Typy písma, které nemáme v základním vzorníku, jsou možné po individuální dohodě. Do počtu znaků pro objednávku se nepočítají tečky a čárky za písmeny nebo číslicemi, ostatní interpunkční znaménka se jako znaky počítají.

Platba:

Vzhledem k tomu, že se jedná o zboží na zakázku, vybíráme před započetím práce zálohu ve výši 50 % z ceny. Teprve po jejím uhrazení začneme s prací na náhrobku. Zbývajících 50 % z ceny zaplatíte na dobírku při převzetí zakázky (popř. platba převodem).

Grafický návrh náhrobku:

V ceně náhrobku je zhotovení jednoho grafického návrhu. Tento návrh vám zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce.

Termín zhotovení:

Jakmile budeme mít na účtě připsanou zálohovou platbu a současně budeme mít dodané potřebné podklady pro výrobu (kvalitní, použitelné fotografie,..), začneme na pomníčku pracovat. Termín zhotovení pomníčku je přibližně měsíc - měsíc a půl. Po odsouhlasení grafického návrhu odešleme pomníček na Vámi uvedenou adresu do 10ti pracovních dnů.

Kontakty

Kamenictví Dvořák s. r. o.

Myslibořská 460
588 56 Telč

 +420 725 969 561

 dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

 sledujte nás na FB

Kde nás najdete