PRODUKTY
PRODUKTY

Urna úřední plastová

Hmotnost: 0.4 kg
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 145 Kč
Cena s DPH: 175 Kč

Množství: ks

Popis produktu

Jedná se o úřední urnu plastovou, která je určená přímo pro uložení popela zesnulého.Po té je možné vložit tuto úřední plastovou urnu do libobolného urnového obalu, Ozdobné urny.

Barevné varianty plastové úřední urny: zlatá, stříbrná, černá

Rozměr urny: výška 20 cm, průměr 15,5 cm

Urna je vyrobena z kvalitního ABS plast

Jde o kvalitní materiál, plast s vysokou odolností proti popraskání nebo rozbití / nejedná se o méně kvalitní materiál typu polystyren ze které je možné také na internetu nalézt nabídky uren/.

Úřední urna plastová je určená přímo na uložení popela zesnulého po kremaci. Tato úřední urna je také vhodná na přesyp popela zesnulého z dříve používaných, starších plechových uren nebo do poškozených nebo zničených úředních uren.

Úřední plastovou urno je možné použít k uložení popela zesnulého samostatně a nebo ji vložit do jakéhokoliv urnového obalu kamenného, plastového nebo kovového. Tyto obaly na urny všichni známe pod názvem urny i když správně se jedná o obal úřední urny ve které je uložený popel pozůstalého.

Vysypání popela z této úřední plastové urny je optimální víko přilepit jakýmkoliv lepidlem, které neleptají plast jako například Chemoprenem a další značky.

Úřední plastové urny nabízíme ve třech barevných provedeních a to urny zlaté, stříbrné a černé.

Kontakty

Kamenictví Dvořák s. r. o.

Myslibořská 460
588 56 Telč

 +420 725 969 561

 dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

 sledujte nás na FB

Kde nás najdete