PRODUKTY
PRODUKTY

Lávové grilovací, pečící kameny hladké

Další obrázky
Další obrázky
Hmotnost: 0 kg
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 992 Kč
Cena s DPH: 1 200 Kč

Množství: ks

Popis produktu

Pečení na lávovém kameni

Lávový kámen na pečení vám nabízí zdravější variantu pečení nebo grilování mnoha druhů potravin nejen masa. Grilování, pečení na lávovém kameni vám umožní oproti grilování na roštu úpravu širší skupiny potravin, jejich zdravější úpravu se zachováním jejich typické chuti, šťavnatosti v kombinaci s vůní úpravy na ohni. Nahřátý lávový kámen dlouho drží konstantní teplotu a velmi snadno a pohodlně se na něm peče a griluje i po delší dobu.

Lávové pečící kameny řežeme z velkých kamenných desek přímo v našem kamenictví v Telči, mají leštěné plochy a obroušené hrany. Vyberte si vpravo vedle obrázku velikost a tloušťku lávového kamene která vám vyhovuje nebo vám na objednávku vyrobíme hranatý i kulatý lávový pečící kámen libovolných rozměrů.

Lávový pečící kámen, garance gurmánského zážitku

Pečení, grilování s naším hladkým lávovým kamenem si užijete a jídlo z něj bude pro vás i vaše přátele gurmánským zážitkem. Kromě této hladké varianty lávového pečícího, grilovacího kamene nabízíme i variantu s obvodovou drážkou kde se zachycuje tuk a výpek vzniklý při grilování.

Kontakty

Kamenictví Dvořák s. r. o.

Myslibořská 460
588 56 Telč

 +420 725 969 561

 dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

 sledujte nás na FB

Kde nás najdete