+420 725 969 561 (po - pá: 8:00 - 16:00)

Sledujte nás na FB

PRODUKTY
PRODUKTY

Kamenný kuchyňský váleček na těsto

Další obrázky
Další obrázky
Hmotnost: 2 kg
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 769 Kč
Cena s DPH: 930 Kč

Množství: ks

Popis produktu

Válíte doma, na chatě nebo na chalupě těsto a hledáte funkční, ale přitom i hezký váleček na těsto? Objednejte si náš kamenný váleček na těsto a budete s ním spokojená. Velkou výhodou kamenného válečku je, že pracovní plochu válečku tvoří přírodní, zdravotně nezávadný materiál, v němž nezůstávají zbytky chutí ani vůní váleného těsta a který se velice snadno udržuje. Kamenná pracovní část válečku na těsto je absolutně hladká, snadno omyvatelná, odmastitelná. Váleček stačí omýt vodou a otřít.

Bonusem je krásný vzhled kamenného válečku na těsto.

Když s válečkem nebudete zrovna pracovat, poslouží jako stylová kuchyňská dekorace.

Kamenný váleček na těsto si můžete objednat samostatně, nebo v setu s paličkou na maso, popřípadě také s kamennou odkládací deskou pod horké nádobí.

Kamenný váleček a další kuchyňské doplňky si můžete vybrat ve třech základních barevných variantách kamene, a to světle šedý, hnědý/červený/, tmavý a černý. Kresba kamene je různá v závislosti na kresbě a zrnitosti použité části kamene.

Pokud byste si přáli vybrat přesnou barvu a kresbu paličky, napište email na dvorak@kamenictvi-dvorak.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 725 969 561, popřípadě navštivte naše kamenictví v Telči, kde si ze široké nabídky barev a kreseb kamene vyberete osobně.

Kontakty

Kamenictví Dvořák s. r. o.

Myslibořská 460
588 56 Telč

 +420 725 969 561

 dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

 sledujte nás na FB

Kde nás najdete