PRODUKTY
PRODUKTY

Impregnace přírodního kamene Anti skvrna Nano –efekt

Hmotnost: 1 kg
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 1 128 Kč
Cena s DPH: 1 365 Kč

Množství: ks

Popis produktu

Vynikající impregnace a ochrana přírodního i umělého kamene s nano efektem na bázi vysoce hodnotných organických látek. Impregnace je vhodná na ošetření kamene i v potravinářských provozech (Zkoušeno LGA Norimberk). Počátek ochranného působení (20 °C): 10-20 min

Extrémně vysoká speciální impregnace přírodního i umělého kamene, která jej ochrání ještě více než impregnace Anti-skvrna. Působí již po několika minutách po nanesení a svou plnou působnost má již po 2-3 hodinách. Tato impregnace nevytváří zpravidla prohloubení barevného odstínu kamene.

Tento prostředek na bázi vysoce hodnotných organických látek lze použít na impregnaci a ochranu přírodního i umělého kamene. Znečištění,barvy, graffiti atd vytváří na povrchu kamene kuličky tekutiny, které přiléhají k povrchu pouze bodově ne plošně, stékají z povrchu nebo se dají následně velmi snadno odstranit, otřít.

Tato Impregnace přírodního kamene Anti skvrna Nano – efekt se dodává běžně v lahvičkách 250 ml, láhvích 1 l a na vyžádání v kanistrech po 5 l.

Ošetřete si přírodní a umělý kámen, tam kde hrozí nebezpečí jeho znečištění graffiti, malbou, fixy a barvami, touto Impregnace Anti skvrna Nano – efekt, ušetříte si práci a vysoké náklady na jeho následnou očistu a uvedené přírodního nebo umělého kamene do původního stavu.

Impregnace přírodního kamene Anti skvrna Nano – efekt

Kontakty

Kamenictví Dvořák s. r. o.

Myslibořská 460
588 56 Telč

 +420 725 969 561

 dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

 sledujte nás na FB

Kde nás najdete