PRODUKTY
PRODUKTY

Čistící přípravek na přírodní kámen Crystal Crean

Hmotnost: 1 kg
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 287 Kč
Cena s DPH: 347 Kč

Množství: ks

Popis produktu

Jde o čistící přípravek na přírodní kámen mramor, vápenec, žula, keramika, teraco, břidlic a umělý kámen bez kyselin a zásad vyrobený z povrchově aktivních látek, přísad, vůní a alkoholů, bez látek obsahujících fosfáty, snadno biologicky odbouratelný, nevytváří šmouhy a je rychleschnoucí, lze jej použít v potravinářském průmyslu (potvrzeno renomovaným německým testovacím ústavem).

Čistící přípravek Crystal Crean je určený pro každodenní čištění a odstraňování lehkých nečistot, např. lehkých olejových a tukových filmů, silničních nečistot z leštěného přírodního a umělého kamene, stejně jako jemné kameniny, klinkeru a keramických povrchů, křemenných kompozitů a podobně.

Čistící přípravek Crystal Crean je určený a vhodný pro čištění kamenných povrchů v kuchyni, koupelně, na sanitu, kamenné stolní desky, parapety, jídelní kout s pracovními deskami z přírodního nebo umělého kamene.

Usnadněte si čištění a denní údržbu přírodního nebo umělého kamene v domácnosti, používejte Crystal Crean.

Čistící přípravek na přírodní kámen Crystal Crean dodáváme v láhvi 0,5 l s rozprašovačem, možné objednat v láhvi 1 l nebo v kanistru 5l.

Kontakty

Kamenictví Dvořák s. r. o.

Myslibořská 460
588 56 Telč

 +420 725 969 561

 dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

 sledujte nás na FB

Kde nás najdete